Flo globalde büyümeye devam ediyor

01 Mart 2016 Salı

Türkiye’nin yanı sıra, yurtdışında da mağaza sayısını artırarak global marka olma yolunda hızla ilerleyen Flo, Irak’ta dördüncü mağazasını Bağdat Mansour Mall’da açtı

flo-globalde-buyumeye-devam-ediyor

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri Flo, yurt dışında yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Irak’taki 4’üncü mağazasını Bağdat Mansour Mall’ da açan Flo, 850 metrekarelik bir alanda yüzlerce farklı modeli müşterilerinin beğenisine sunacak.


Irak’taki 4’üncü mağazasıyla global pazardaki devamlılığını sürdüren Flo, önümüzdeki yıllarda hem mağaza sayınını arttırmayı hem de Türkiye’den sonra dünya genelinde de sektöründe lider konuma erişmeyi hedefliyor. Tüm yaş gruplarına ve geniş bir beğeni kitlesine hitap eden ürünler bulunduran Flo, ürün çeşitliliği ve uluslararası standartlardaki üretim kalitesi ile sadece Türkiye’de değil, yakın coğrafyada ve Avrupa’da da güçlü bir marka olarak kaliteyi uygun fiyatlara sunmayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefliyor.


Mağaza açılışları sürecek
Teknolojik altyapı ve tedarik zincirlerini yeniden düzenleyen Flo, lojistik altyapı ve doğru pazar hamleleriyle hedeflerine ulaşma, müşteri beklentileri ile çevreye duyarlı kaliteli ürünlerin geliştirilmesini göz önünde bulunduruyor. Mağazalarında yüzlerce modeli bir arada sunan Flo, orta ve uzun vadede farklı ülkelerde mağaza açmayı hedefliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri