Flo’dan yaz fırsatı

29 Mayıs 2013 Çarşamba

Flo’nun yaz fırsatları devam ediyor. 8 Haziran’a kadar sürecek kampanya ile Avea, Türk Telekom ve TTNET aboneleri Flo mağazalarında seçili ürünlerde yüzde 30 indirimden yararlanma hakkına sahip olacak

flodan-yaz-firsati

Flo kampanyasıyla bu kez Avea, Türk Telekom ve TTNET kullanıcılarının, yüzünü güldürecek bir fırsat sunuyor. Avea, Türk Telekom ve TTNET aboneleri, Flo mağazalarından yapacakları alışverişlerde, seçili ürünlerde yüzde 30 indirim fırsatı yakalama şansına sahip olacak.

Flo’nun Avea, Türk Telekom ve TTNET ile iş birliği ile 8 Haziran’a kadar devam edecek kampanyasından yararlanmak için Avea aboneleri Flo yazıp 5060’a, Türk Telekom ev telefonu müşterileri Flo boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616’ya, TTNET müşterileri Flo boşluk TC Kimlik numaralarını yazıp 6606’ya kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilecek.

Türkiye genelinde bulunan Flo mağazalarında ve flo.com.tr’de seçili erkek, kadın, çocuk ve spor ürünlerinde geçerli olacak kampanyadan tüm Avea ve Türk Telekom ve TTNET kullanıcıları yararlanabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri