Flormar Fransa’nın devleri arasında

16 Aralık 2013 Pazartesi

Kozmetik markası Flormar, Fransa’da büyümeye devam ediyor

flormar-fransanin-devleri-arasinda

Fransa’da farklı bir strateji izleyen Flormar, ‘shop in shop’ konseptli mağazalarını Fransa’nın ünlü bayan giyim markalarını birarada satışa sunan “Cache Cache” mağazalarının içinde açıyor. 

Flormar, Fransa’nın Rennes ve Valenciennes şehirlerinden sonra St.Geneviève-Des-Bois  ve Dinan şehirlerinde de mağazalar açtı. Flormar’ın, Fransa’nın saygın çok katlı mağazası olan ‘Cache Cache-Breal Bonobo’nun içinde dünyaca ünlü markalar ile yan yana mağazası bulunuyor.

Fransa’nın pazar liderlerinden olan ve 1985 yılından beri faaliyet gösteren Cache Cache – Bréal – Bonobo’nun,  20 ülkede 2 bini aşkın mağazası bulunuyor.

Flormar Pazarlama Direktörü Ayça Aral, “Fransa da Almanya gibi hızlı büyümeyi düşündüğümüz pazarlardan bir tanesi, şu an Fransa’da shop in shop mantığı ile açılan nokta sayımız dörde ulaştı, 2013’ü ise 5 nokta ile kapatacağız” dedi. Hedeflerinin bu ülkede aynı mantıkla açacakları mağazalarla hızlı büyümek olduğunu belirten Aral, “2014 yılında 5’i Flormar mono brand store olmak üzere 70 satış noktasına ulaşmayı planladıklarını” söyledi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri