Flyinn Alışveriş Merkezinin Genel Müdürü Engin Yıldırım, MDC Türk Malla transfer oldu!

04 Kasım 2007 Pazar

Floryada bulunan Flyinn Alışveriş Merkezinin başarılı genel müdürü Engin Yıldırım, MDC Türk Malla, Alışveriş Merkezi Müdürü olarak transfer oldu.

1,5 yıldır Flyinn Alışveriş Merkezinin genel müdürlüğünü yürüten Engin Yıldırım, kariyer yolculuğuna uluslararası alışveriş merkezleri zinciri MDC Türk Mallda Alışveriş Merkezi Müdürü olarak devam etme kararı aldı. Yaklaşık 10 senedir alışveriş ve perakende sektörü içinde yer alan Yıldırım, daha önce de Capitol, Olivium, M1 Tepe gibi sektörün lideri kurumlarda üst düzey yönetici, Tepe Nautilus ve Flyinn Alışveriş Merkezlerinde ise genel Müdür olarak çalıştı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden mezun olduktan sonra, yine aynı bölümde yüksek lisansını tamamlayan Engin Yıldırım, alışveriş ve perakende sektörüne, Türkiyenin ilk alışveriş merkezlerinden olan Capitolde Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak başladı. Sektörün çok canlı, hızla değişen renkli bir sektör olmasının kendisine cazip geldiğini, sektörün önünün açık olduğunu düşündüğü için de bu sektöre yöneldiğini belirten Yıldırım, MDC Türk Mallda Alışveriş Merkezi Müdürü olarak görev alacağını ifade etti.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri