Forum Ankara Jeep kazandırıyor

04 Kasım 2013 Pazartesi

Forum Ankara Outlet, ziyaretçilerini Jeep Compass kazanmaya davet ediyor

forum-ankara-jeep-kazandiriyor

Forum Ankara Outlet, araba hediye edeceği bir kampanya düzenliyor. Kampanyada ziyaretçiler cip kazanma şansı yakalıyor. 16 Şubat’a kadar Forum Ankara Outlet’ten toplamda 100 TL ve katlarında alışveriş yapan bir şanslı ziyaretçi, Jeep Compass Limited 2.0 156 HP Powertech 2013 model cipin sahibi olacak.

Çok alışveriş, çok kazanma şansı
Forum Ankara Outlet’te ziyaretçiler, daha fazla alışveriş yaptıkça daha fazla çekiliş hakkı kazanıyor. Jeep Compass kampanyasına katılmak için, Forum Ankara Outlet’te aynı gün içinde yapılan toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapmak, yapılan alışverişin fişi veya faturasıyla birlikte danışma masasına giderek başvuru yapmak ve şifre almak gerekiyor.

Alınan şifrreyle tüm GSM operatörlerinden 4533’e ad, soyad ve adres bilgileri SMS atılıyor, atılan SMS’le çekiliş başvurusu tamamlanıyor. Üstelik her yeni 100 TL’lik alışveriş için yeni bir şifre alınabiliyor.

Jeep Compass kazanan şanslı ziyaretçi, 23 Şubat Pazar günü Forum Ankara Outlet’te noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleşecek çekilişle belirlenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri