Forum Ankara Keremcem’i konuk edecek

01 Aralık 2015 Salı

Forum Ankara Outlet, ünlü oyuncu ve şarkıcı Keremcem’i ağırlamaya hazırlanıyor. Müzik dünyasındaki başarısını ekranlara da taşıyan yakışıklı pop sanatçısı Keremcem, 5 Aralık Cumartesi günü Forum Ankara Oulet’te hayranları ile bir araya gelecek

forum-ankara-keremcemi-konuk-edecek

Ankara’nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, ünlü oyuncu ve şarkıcı Keremcem’i konuk edecek. 2005 yılında çıkardığı ilk albümü ile büyük bir çıkış yakalayan Keremcem, “Nerelere Gideyim”, “Aşk Oyunu” ve “Ağlayalım Beraber” gibi şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Keremcem, 5 Aralık Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşecek etkinlikte, Forum Ankara Outlet ziyaretçileri ile bir araya gelerek, hayranlarına unutamayacakları bir gün yaşatacak. Katılımcılar, gönülleri fetheden başarılı sanatçıyla fotoğraf çektirme ve kendisinden imza alma fırsatı bulacak.


Parakartlar Forum Ankara ziyaretçilerine kazandıracak
Forum Ankara Outlet, eğlenceli etkinliklerin yanı sıra ziyaretçilerine harcadıkça kazanma fırsatı yakalayacakları Parakart kampanyasını sunuyor. 7-31 Aralık günleri arasında Forum Ankara Outlet’te yer alan mağazalarından alışveriş yapacak ziyaretçiler, alışveriş merkezinde bulunan mağazalarda anında kullanabilecekleri Parakart’ların sahibi olacak.


Farklı etkinlikleriyle bölgenin çekim merkezi olan Forum Ankara Outlet’te dileyen herkesin katılabileceği kampanyada 150 TL’lik alışverişe 15 TL, 300 TL’lik alışverişe 30 TL, 450 TL ve üzeri alışverişe ise 45 TL değerinde parakartlar hediye edilecek. Katılımcılar, alışveriş merkezi içerisinde yer alan kampanya başvuru noktalarına gelip fişlerini ibraz ederek Parakart’larını alabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri