Forum Ankara kuşaklar arası köprü kuruyor

31 Ekim 2014 Cuma

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları, Anadolu El Sanatları Derneği ve Forum Ankara Outlet’in işbirliğiyle gerçekleştirilen “Hatt-ı Murat Deri Kaat'ı Sanatı Hat Eserleri Sergisi”, 31 Ekim-2 Kasım günleri arasında Forum Ankara’da gezilebilecek

forum-ankara-kusaklar-arasi-kopru-kuruyor

Ankara’nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, unutulmaya yüz tutmuş Türk El Sanatları’nın önemli bir parçası olan “Hatt-ı Murat Deri Kaat’ı Sanatı Hat Eserleri Sergisi”ne ev sahipliği yapıyor.

T.C Kültür Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Anadolu El Sanatları Derneği ve Forum Ankara Outlet’in işbirliğiyle gerçekleştirilen Hüsn-i Hat Yansımaları-15 isimli “Hatt-ı Murat Deri Kaat'ı Sanatı Hat Eserleri Sergisi”, 31 Ekim’de Forum Ankara Outlet’te ziyarete açılıyor.

Sanatçı Murat Ateş’in kendine özgü çizgi ve tasarımlarla yaptığı ve dünyada bir ilk olan Hatt-ı Murat Deri Kaat’ı Sanatı Hat çalışmalarından oluşan sergi, 2 Kasım’a kadar görülebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri