Forum Ankara Outlet Çadır Günleri’nde ramazan coşkusu

08 Temmuz 2013 Pazartesi

Forum Ankara Outlet Çadır Günleri’nin yeni konuğu Media Markt, ramazan ayı boyunca birçok üründe Çadır Günleri’ne özel avantajlı fiyatların yanı sıra sürpriz hediye kazanma fırsatı da sunuyor

forum-ankara-outlet-cadir-gunlerinde-ramazan-coskusu

Forum Ankara Outlet, Nisan ayından bu yana devam eden Çadır Günleri’nde ziyaretçilerini hem güçlü markalarla buluşturuyor hem de özel indirim ve hediye fırsatları sunuyor. Çadır Günleri’nin yeni konuğu Media Markt, Forum Ankara Outlet’in açık otoparkında kurulan çadırda ramazan ayı boyunca özel indirim ve kampanyalarla yer alıyor.

4-30 Temmuz günleri arasında birçok üründe Çadır Günleri’ne özel fiyatlar sunan Media Markt’ın, alışverişini hafta içi yapan ziyaretçilere sürprizleri de var. Çadır Günleri boyunca Media Markt’tan 250 ve 500 TL’lik alışveriş yapanlar, tablet bilgisayardan cep telefonuna kadar birçok sürpriz hediyeyi kazanma fırsatı yakalayacak.

Forum Ankara Outlet Çadır Günleri, ramazana özel etkinliklere de sahne olacak. 30 Temmuz’a kadar indirim çadırı önünde kurulacak sahnede Karagöz-Hacivat gösterileri yapılacak, mini açık hava sinemasında ise nostaljik Türk filmleri gösterilecek.

Mobilyadan mücevhere, tekstilden ayakkabıya kadar Forum Ankara Outlet bünyesindeki güçlü markaların iki hafta boyunca ekstra indirim ve sürprizlerle ziyaretçilerle buluştuğu Çadır Günleri, yılsonuna kadar farklı markaları ziyaretçileriyle buluşturmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri