Forum Ankara Outlet yeni yıla indirim ve eğlenceyle girdi

14 Ocak 2014 Salı

Forum Ankara Outlet, yeni yılda da indirim, kampanya ve hediyelerle dolu. Ocak ayı boyunca Forum Ankara Outlet’te indirimli alışveriş yapmak ve her 100 TL ve üzeri alışverişle Jeep Compass kazanmak mümkün

forum-ankara-outlet-yeni-yila-indirim-ve-eglenceyle-girdi

Forum Ankara Outlet, indirimleri, sürpriz hediyeleri ve kampanyalarıyla Ocak ayında da dopdolu. Geçtiğimiz yıl Ankara’da ilk kez gerçekleştirilen uygulamayla her hafta bir markayı, açık otoparkta kurulan çadırda, ekstra indirim ve sürprizlerle ziyaretçileriyle buluşturan Forum Ankara Outlet, bu yıl da alışveriş keyfini ‘Çadır Günleri’ ile ikiye katlıyor.

Çadır Günleri’nin yeni yıldaki ilk konuğu Deichmann, 9-21 Ocak günleri arasında sadece Forum Ankara Outlet’e özel yüzde 70’e varan indirimler uyguluyor. 23 Ocak-4 Şubat günlerinde Çadır Günleri’nde ziyaretçilerle buluşacak Bernardo markalı ürünler ise Çadır Günleri’ne özel büyük indirimlerle satışa sunulacak.

Eğlencenin yeni adresi: Funnivarium
Forum Ankara Outlet’in eğlence merkezi Funnivarium Eğlence Akvaryumu, atlıkarıncadan salıncağa, çarpışan otodan helikoptere kadar eğlenceli birçok seçenek sunuyor. Üstelik Funnivarium Eğlence Akvaryumu, 13-17 Ocak günlerinde 10.00-11.00 saatleri arasında minik ziyaretçilerini ücretsiz ağırlıyor. 27 Ocak-7 Şubat günleri arasında Forum Ankara Outlet’te 30 TL ve üzeri alışveriş yapanlar ise Funnivarium Eğlence Akvaryumu’nda geçerli 10 TL değerinde eğlence kartı kazanacak.

Forum Ankara Outlet’ten çocuklara yarıyıl sürprizi
Forum Ankara Outlet, derslerine çok çalışıp yorulan minik ziyaretçilerine yarıyıl tatilinde keyifli vakit geçirebilecekleri bir etkinlik sunuyor. 30 Ocak-2 Şubat günleri arasında Ülker Smartt Looney Tunes karakterleri, Forum Ankara Outlet’te çocuklarla buluşarak, birlikte şarkılar söyleyip oyunlar oynayacak.

Bir karne hediyesi de Forum Ankara Outlet Media Markt’tan
Forum Ankara Outlet Media Markt mağazasının karne heyecanı yaşayan minik ziyaretçilerine bir sürprizi var. 15-31 Ocak günleri arasında Forum Ankara Outlet Media Markt mağazasından, hafta içi bin TL ve üzeri notebook alışverişlerine koruma paketi yaptıran herkes, hediye tabletin sahibi oluyor.

Her çarşamba ve perşembe ekstra indirimler
Forum Ankara Outlet ziyaretçileri, her çarşamba ve perşembe günü ekstra indirimlerle avantajlı alışverişin keyfini ikiye katlıyor. Network/Fabrika, D’S Damat, Tekin Acar ve Polo Garage gibi markalar sadece Forum Ankara Outlet’e özel fiyatları ile bu kampanyada yer alacak.

Muhteşem bir cip Forum Ankara Outlet’te sahibini arıyor
Forum Ankara Outlet’te alışveriş keyfi indirimle sınırlı değil. 16 Şubat’a kadar Forum Ankara Outlet’ten toplamda 100 TL ve katlarında alışveriş yapan bir şanslı ziyaretçi, muhteşem bir Jeep Compass Limited 2.0 156 HP Powertech 2013 model cipin sahibi olacak.

Jeep Compass kampanyasına katılmak için; Forum Ankara Outlet bir gün içinde yaptığınız toplamda 100 TL ve üzeri fiş ya da faturanızla birlikte danışma masasına gelerek başvuru yapabilir ve şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizle tüm GSM operatörlerinden 4533’e ad, soyad ve adres bilgilerinizi SMS atarak çekiliş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Üstelik her yeni 100 TL’lik alışveriş için yeni bir şifre alabilir Jeep Compass kazanma şansınızı artırabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri