Forum Ankara Outlet’e ramazan geliyor

27 Haziran 2014 Cuma

Forum Ankara Outlet ramazan boyunca keyifli etkinlikler ve kampanyalarla şenlenecek

forum-ankara-outlete-ramazan-geliyor

Ankara’nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, bu ramazan da ziyaretçileri için birbirinden eğlenceli ramazan etkinlikleri ve avantajlı kampanyalar hazırladı.

Ramazan kampanyası kapsamında, 30 Haziran-25 Temmuz arasında Forum Ankara Outlet’teki mağazalardan hafta içi tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, 1 iftar menüsü kazanma şansı yakalayacak. Ziyaretçiler, ramazan ayı boyunca hafta içi günlerde kampanyaya katılan restoranlarda geçerli yemek çeklerini kullanarak, kampanyaya özel menülerden dilediklerini seçebilecek.

Gösterinin ustaları Forum Ankara Outlet’te
Ayrıca, 12 Temmuz Cumartesi ve 20 Temmuz Pazar günü Ankara Büyükşehir Belediyesi Mehteran ekibi gösterisi, 13 Temmuz Pazar ve 19 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirilecek semazan gösterisi de Forum Ankara Outlet ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri