Forum Ankara Outlet’te çılgın indirim günleri

10 Mart 2014 Pazartesi

Forum Ankara Outlet, bu ay da birbirinden özel kampanyalar, kaçırılmayacak indirimler ve fırsatlar hazırladı

forum-ankara-outlette-cilgin-indirim-gunleri

Forum Ankara Outlet, Mart ayına muhteşem hediyeler, inanılmaz indirimler ve eğlenceli kampanyalarla renk katıyor. Hafta sonuna yenilenerek girmek isteyenler için çarşamba ve perşembe günleri sadece Forum Ankara Outlet’e geçerli olan ‘çılgın indirimler’, 12-13 Mart’ta Puma, 19-20 Mart’ta Tekin Acar, 26-27 Mart’ta ise Opmar markalarında geçerli olacak.

Çadır Günleri’nin bu ayki konukları Avva ve Hotiç
Geçtiğimiz yıl Ankara’da ilk kez gerçekleştirilen uygulamayla her hafta bir markayı, açık otoparkta kurulan çadırda, ekstra indirim ve sürprizlerle ziyaretçileriyle buluşturan Forum Ankara Outlet, Mart ayında da alışveriş keyfini ‘Çadır Günleri’ ile renklendiriyor. 6-18 Mart günlerinde Avva, 20 Mart-1 Nisan günlerinde ise Hotiç en uygun alışveriş seçenekleriyle Forum Ankara Outlet’te…

Forum Ankara Outlet Media Markt’ta yüzlerce hediye çeki
Forum Ankara Outlet’in sunduğu fırsatlar bununla da bitmiyor. 10- 28 Mart günleri arasında Forum Ankara Outlet Media Markt’tan hafta içi alışveriş yapan herkes, bin 500 TL alışverişe 150 TL hediye çeki, bin TL alışverişe 100 TL hediye çeki ve 500 TL‘lik alışverişe ise 50 TL hediye çeki kazanıyor.

Forum Ankara Outlet’te hediye kabinine girmeyi unutmayın
17-30 Mart günleri arasında Forum Ankara Outlet’teki mağazalardan tek seferde 75 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçiler hediye kabinine giriyor, havada uçuşan çekleri yakalamaya çalışıyor. Çeki yakalamayı başaranlar iPad’ten televizyona ve küçük ev eşyalarına kadar birçok ürün kazanma şansı yakalıyor.

Best FM programcısı Cem Arslan Forum Ankara’da dinleyicileriyle buluşuyor
Radyodan çıkıp görünen dünyaya, dinleyicileri ile sohbet edip imza dağıtmaya gelecek Cem Arslan 23 Mart Pazar günü 15.00 ile 17.00 saatleri arasında Forum Ankara Outlet’te olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri