Forum Ankara Outlet’te indirim fırsatları

05 Mayıs 2014 Pazartesi

Forum Ankara Outlet, Mayıs ayında da indirim, kampanya ve hediyelerle ziyaretçilerine avantajlı alışverişin keyfini yaşatıyor

forum-ankara-outlette-indirim-firsatlari

Yıl boyunca en moda markaları en uygun fiyatlarla sunan Forum Ankara Outlet, muhteşem kampanyaları ve sürpriz hediyeleriyle de ziyaretçilerini memnun etmeye devam ediyor. Forum Ankara Outlet, kaçırılmayacak indirimleri, avantajlı kampanyaları ve sürpriz hediyeleriyle Mayıs ayında da avantajlı alışverişi tercih edenlerin tek adresi olacak. 

Çadır Günleri…
Ünlü markaları benzersiz indirimlerle ziyaretçileriyle buluşturan Forum Ankara Outlet Çadır Günleri Mayıs ayında da hız kesmiyor. Mayıs ayı Çadır günlerinin 1-13 Mayıs arasındaki konuğu Seçil, 15-27 Mayıs arasındaki konuğu ise Puma olacak. Her iki marka da kaçırılmayacak indirim fırsatlarını yalnızca Forum Ankara Outlet ziyaretçileriyle buluşturacak.

Çarşamba & Perşembe günleri çılgın indirimler
Forum Ankara Outlet, her Çarşamba ve Perşembe ziyaretçilerine sunduğu ekstra indirim avantajlarıyla alışveriş keyfini ikiye katlıyor. 7-8 Mayıs Çift Geyik Karaca, 14-15 Mayıs Altınyıldız, 21-22 Mayıs Seçil, 28-29 Mayıs’ta ise Ceyo mağazaları ürünlerini özel indirimle satışa sunacak.

MediaMarkt’tan sürpriz hediyeler ve yeniliklerle dolu Teknoloji Fuarı
Mayıs ayında annenize en güzel hediye Media Markt’tan geliyor. Forum Ankara Outlet’ten 10-11 Mayıs tarihleri arasında tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçiler seramik tava kazanma şansı yakalıyor. Media Markt ayrıca 19-25 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği Teknoloji Fuarı’nda bir hafta boyunca Forum Ankara Outlet ziyaretçilerine benzersiz indirimler sunacak. 

Mayıs’ta Para Kart hediyesi Forum Ankara Outlet’ten
Forum Ankara Outlet avantajlı kampanyalarıyla Mayıs ayını fırsata dönüştürüyor. Forum Ankara Outlet ziyaretçileri tek seferde 150 TL alışverişe 15 TL, 300 TL alışverişe 30 TL, 450 TL ve üzeri alışverişe 45 TL yüklü Para Kart kazanma şansı yakalıyor.

Akaryakıt hediyesi Forum Ankara Outlet’te
Forum Ankara Outlet’te alışveriş keyfi indirimle sınırlı kalmıyor. Forum Ankara Outlet, 12 Mayıs’a kadar tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişinize Petrol Ofisi’nden 10 TL değerinde akaryakıt hediye ediyor.

Heyecan dolu NBA Sokak Basketbol Turnuvası
Forum Ankara Outlet Mayıs ayında ayrıca heyecan dolu bir turnuvaya da ev sahipliği yapıyor. 23-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek NBA Streetball Turnuvası’yla tüm basketbol severler heyecan dolu saatler yaşayacak. Etkinlik ve turnuva detayları www.forum-ankara.com adresinden veya www.facebook.com/forumankaraavm  sayfasından öğrenilebilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri