Forum Ankara Outlet’te kampanyasız gün geçmiyor

11 Mart 2013 Pazartesi

Forum Ankara Outlet, hafta içi ve hafta sonuna özel kampanyalarıyla Ankaralıların alışveriş keyfini ikiye katlıyor

forum-ankara-outlette-kampanyasiz-gun-gecmiyor

Forum Ankara Outlet, yıl boyunca devam eden kampanyalarıyla ziyaretçilerinin alışveriş keyfine keyif katıyor. Forum Ankara Outlet, üniversite öğrencileri sinema keyfini doyasıya yaşasınlar diye yıl boyunca ‘ücretsiz film’ fırsatı sunuyor. Her salı geçerli olacak kampanyada, Forum Ankara Outlet danışma noktasına gelerek öğrenci kimliğini gösteren her üniversite öğrencisi, istediği filmin istediği seansına, tek kişilik ücretsiz bilet sahibi olacak.

Forum Ankara Outlet, her perşembe günü ev hanımları ve üniversite öğrencilerine, kampanyaya katılan Forum Ankara Outlet Fast Food restoranlarında ve kampanyaya özel menülerde geçerli 5 TL değerinde yemek çeki hediye ediyor. 14 Mart’tan itibaren geçerli olacak kampanyada, Forum Ankara Outlet danışma noktasına uğrayarak yemek çekini alan ziyaretçiler, aynı zamanda Forum Ankara Outlet’te yer alan birçok mağazada özel indirimlerle alışveriş yapma fırsatı yakalayacak.

Forum Ankara Outlet ziyaretçileri, Moda Sokağı’nda dünyaca ünlü markaları ve en moda kıyafetleri yıl boyunca indirimli alabiliyorlar. Üstelik her hafta sonu moda severleri, Moda Sokağı'nda B.SS,D ve Demstock'a özel  inanılmaz indirimler de bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri