Forum Ankara Outlet’te serinleten fırsatlar

11 Haziran 2014 Çarşamba

Haziran ayına avantajlı kampanyalarla giren Forum Ankara Outlet, indirimli fiyatlarla alışveriş keyfini ikiye katlamak isteyenlerin tercihi olmayı bekliyor

forum-ankara-outlette-serinleten-firsatlar

Yıl boyunca moda markaları uygun fiyatlarla sunan Forum Ankara Outlet’in, yaz dönemi kampanyaları tüm hızıyla başladı. Forum Ankara Outlet, Haziran ayına özel kaçırılmayacak indirimleri, avantajlı kampanyaları ve sürpriz hediyeleriyle bu yaz da alışveriş tutkunlarının vazgeçilmezi olmayı bekliyor.

Çadır Günleri yeni markalarla sürüyor
Ünlü markaları indirimlerle ziyaretçileriyle buluşturan Forum Ankara Outlet Çadır Günleri, Haziran ayında da sürprizlerle dolu. 12-24 Haziran’da İmza, 26 Haziran-8 Temmuz günleri arasında da Altınyıldız, özel indirimlerle Forum Ankara Outlet ziyaretçileriyle buluşacak.

Çarşamba-perşembe günleri benzersiz indirimler
Forum Ankara Outlet, her çarşamba ve perşembe günü ziyaretçilerine sunduğu ekstra indirim avantajlarıyla alışveriş keyfini ikiye katlıyor. 11-12 Haziran Avva, 18-19 Haziran Koray, 25-26 Haziran’da ise Bernardo mağazaları, sadece Forum Ankara Outlet’te ürünlerini özel indirimle satışa sunacak.

Babalar Günü’ne özel hediyeler
Bu Babalar Günü’nde hem babanızı hem de kendinizi mutlu edin. 14-15 Haziran günlerinde Forum Ankara Outlet Media Markt’tan tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, kişisel bakım seti sahibi olma fırsatı yakalıyor.

Forum Ankara Outlet Media Markt’ta yaz fırsatları hız kesmiyor. 9-15 Haziran günleri arasında Forum Ankara Outlet Media Markt’tan alışveriş yapan herkes, 2 bin 500 ve üzeri alışverişe 200 TL, bin 500 TL alışverişe 150 TL, bin TL alışverişe 100 TL ve 500 TL‘lik alışverişe ise 50 TL hediye çeki kazanıyor.

Forum Ankara Outlet’te Media Markt sürprizleri bununla da bitmiyor. 16-20 Haziran günleri arasında Forum Ankara Outlet’e karnesiyle gelerek bin TL ve üzeri notebook alışverişi yapan ziyaretçiler hediye ‘tablet’ kazanıyor.

Haziran’da Hediye Kabini’ne uğramadan geçmeyin
Forum Ankara Outlet Hediye Kabini kampanyasıyla ziyaretçilerine sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. 16-29 Haziran günleri arasında Forum Ankara Outlet mağazalarından tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Hediye Kabini’ne giriyor, havada uçan çekleri yakalayarak birbirinden farklı yüzlerce hediyenin sahibi oluyor.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri