Forum Ankara Outlet’te sömestr dopdolu geçecek

22 Ocak 2016 Cuma

Forum Ankara Outlet, ziyaretçileri için düzenlediği etkinlikler çerçevesinde minikleri de unutmuyor ve sömestr tatilinde tüm Ankaralı çocuklara birbirinden eğlenceli ve renkli aktiviteler sunuyor

forum-ankara-outlette-somestr-dopdolu-gececek

Forum Ankara Outlet’in, çocukların sömestr coşkusunu paylaşmak amacıyla düzenlediği etkinlikler, 23 Ocak Cumartesi ve 30 Ocak Cumartesi günleri saat 12.00’den 20.00’a dek sürecekve çocuklar dopdolu bir haftasonu yaşayacak. 26 – 27 - 28 Ocak ve 2 – 3 – 4 Şubat günleri de devam edecek olan şovlar ise 16.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek.


Bir hafta boyunca dopdolu etkinliklerle sürecek bu şölen, çocukların yüzünü güldürecek ve onlara en güzel karne hediyesi olacak. Akordeon (Tırtıl Adam) şovuyla enerji ve oyun dolu başlayacak olan etkinlikler, canlı kukla şovla devam edecek ve bu renkli gösteri çocukları kahkalarla güldürürken hayal güçlerini geliştirmelerini sağlayacak. Kukla gösterisinin ardından Mini Clup Comedy Box Show’la gülmeye doyacak olan çocukları en çok etkileyen ise benzeri görülmemiş Robot’s Dans Show olacak. Çocuklara müzikli ve görsel bir şölen sunacak olan Robot’s Dans Show, onları çok sevdikleri robotların gizemli ve eğlenceli dünyasına götürecek ve onlara unutulmaz anlar yaşatacak. Bu etkinlikle yepyeni ve heyecan verici bir dünyaya girecek olan çocuklar, gösterinin sıcak ambiyansı içinde kendilerini bu büyülü dünyanın bir parçası hissedecekler. Etkinliğin ardından robotlarla fotoğraf çekilme imkânı da bulacak olan çocuklar, bu sayede bu güzel anları ölümsüzleştirebilecek ve beğeniyle izledikleri robotlarla tanışma fırsatı yakalayacak.


Forum Ankara Outlet’in, sömestr kapsamında düzenlediği etkinlikler haftaiçi de, 26 – 27 – 28 Ocak ve 2 – 3 – 4 Şubat günleri, 16.00-18.00 saatleri arasında devam edecek. Haftaiçi gerçekleşecek etkinlikler kapsamında, Akordion Show ve Kukla Gösterisi’nin yanında bambaşka aktiviteler de miniklerle buluşacak. İllüzyon Gösterisi’yle büyülenecek ve keyifli bir şaşkınlık yaşayacak olan minikler, Bubble Show ve Balon Katlama Show’la keyifli dakikalar geçirecekler. Birbirinden renkli ve hareketli şovların yanında, yüz boyama etkinliğiyle yüzlerine istedikleri desenleri çizdirme ve istedikleri görünüme bürünme imkânı bulacak olan çocuklar, sevdikleri hayvan ve çizgi film karakterleri gibi görünmenin tadına varacak.


Forum Ankara Outlet, geniş etkinlik yelpazesi, renkli şovları ve keyifli oyunlarıyla, iki hafta boyunca çocuklara en güzel sömestr tatilini yaşatacak ve Ankaralı minikler bu aktivitelerle eğlenceli zaman geçirirken bir yandan da hayal dünyalarını zenginleştirme ve yaşıtlarıyla sosyalleşme fırsatı bulacaklar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri