Forum Ankara Outlet’ten bayram indirimi

01 Ağustos 2013 Perşembe

Forum Ankara Outlet’te indirimli alışveriş, yıl boyunca olduğu gibi Şeker Bayramı’nda da devam ediyor

forum-ankara-outletten-bayram-indirimi

Forum Ankara Outlet’in yılsonuna kadar mobilyadan mücevhere, tekstilden ayakkabıya kadar bünyesindeki markaların iki hafta boyunca ekstra indirim ve sürprizlerle ziyaretçilerle buluştuğu Çadır Günleri, bayram boyunca da sürecek.

Batik 1-13 Ağustos günleri arasında Forum Ankara Outlet’in açık otoparkında kurulan çadırda ziyaretçilerin bayram alışverişlerine keyif katacak özel indirim ve kampanyalar sunacak. Forum Ankara Outlet ziyaretçileri Çadır Günleri boyunca Batik markalı atletlere 29.90 TL yerine 6.90 TL, eteklere 59.90 yerine 14.90 TL,  pantolonlara 79.90 TL yerine 14.90 TL, elbiseler 59.90 TL yerine 14.90 TL, bluzlara ise 39.90 TL yerine 9.90 TL’ye sahip olabilecek.

Forum Ankara Outlet üniversite öğrencileri sinema keyfini doyasıya yaşasınlar diye yıl boyunca ‘ücretsiz film’ fırsatı sunuyor. Her salı geçerli olan kampanyada, Forum Ankara Outlet danışma noktasına gelerek öğrenci kimliğini gösteren her üniversite öğrencisi, istediği filmin istediği seansına, tek kişilik ücretsiz bilet sahibi oluyor.

Forum Ankara Outlet ayrıca her perşembe üniversite öğrencileri ve ev hanımlarına 5 TL değerinde yemek çeki hediye ediyor. Tüm üniversite öğrencileri ve ev hanımları, danışma noktasına gelerek Forum Ankara Outlet içerisinde yer alan restoranlarda geçerli hediye yemek çekinin sahibi oluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri