Forum Ankara ramazan ayını dolu dolu geçirecek

07 Haziran 2016 Salı

Avantajlı fırsatlar sunan Forum Ankara Outlet, ramazan ayı boyunca eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak. Özel olarak oluşturulan ramazan temalı etkinlik alanında Forum Ankara Outlet, fasıl dinletisinden kukla dans şovuna, Hacivat ve Karagöz gösterisinden ışıklı semazene kadar pek çok etkinlik düzenleyecek

forum-ankara-ramazan-ayini-dolu-dolu-gecirecek

Ankara’nın alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, AVM’de kurulacak özel etkinlik alanında 11 ayın sultanı ramazanı kutluyor. Birbirinden renkli etkinlikleri bir araya getiren Forum Ankara Outlet, 10 Haziran Cuma günü itibariyle, her cuma iftar öncesi ve sonrası fasıl dinletisiyle konuklarını ağırlayacak.


En eğlenceli ramazan etkinlikleri Forum Ankara Outlet’te
Ramazan kortejinden kukla dans şovuna, maskot Karagöz ve Hacivat gösterisinden kukla dansı ve tiyatrosuna, ışıklı semazen gösterisinden gölge oyununa kadar daha bir çok özel etkinlik ramazan boyunca Forum Ankara Outlet ziyaretçilerini bekliyor.Meddah hikâyeleri ve maskotlu Nasrettin Hoca gösterilerinin de renk katacağı etkinliklerin yanı sıra tüm Forum Ankara Outlet ziyaretçilerine macun ve şerbet ikramı yapılacak.


Eski ramazanların coşkusu yaşanacak
Forum Ankara Outlet nostalji dolu bir ramazan için ziyaretçilerine özel ramazan evleri konsepti hazırladı. Forum Ankara Outlet ziyaretçileri, ramazan evlerinin yer aldığı bölümde eski ramazanları yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri