Forum Ankara'da alışveriş yaptı, Jeep Compass kazandı

25 Şubat 2014 Salı

Forum Ankara Outlet’in düzenlediği çekiliş kampanyasında büyük ödül Jeep Compass’ın sahibi Hacer Özçelik isimli ziyaretçi oldu. Ziyaretçiler bir yandan nefeslerini tutup çekilişi beklerken diğer yandan sürpriz hediyeler kazandıran yarışmalar ve Balkanlar Şampiyonu Sihirbaz Genco’nun nefes Show’u ile keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirdi

forum-ankarada-alisveris-yapti-jeep-compass-kazandi

Forum Ankara Outlet ziyaretçilerinden yoğun ilgi gören Jeep Compass Limited 2.0 156 HP Powertech 2013 model cip ödüllü kampanyanın talihlisi, Hacer Özçelik oldu. Forum Ankara Outlet’te önceki gün (23 Şubat) noter huzurunda gerçekleşen çekiliş, heyecan dolu anlara sahne oldu. Herkesin merakla beklediği çekilişin sonucu, coşku dolu kalabalığın alkışları eşliğinde açıklandı.

Kampanyanın talihlisi Hacer Özçelik duygularını, “Çekilişe katılırken kazanacağımı hiç düşünmemiştim. Ne de olsa yüzlerce, binlerce kişi katılıyor. Talih bana gülmez diye düşündüm ama oldu; Forum Ankara Outlet hayallerimi gerçeğe dönüştürdü. Forum Ankara Outlet Ailesi’ne, bu muhteşem hediye için çok teşekkür ediyorum” şeklinde dile getirdi.

Çekiliş öncesinde Forum Ankara Outlet ziyaretçileri, sürpriz hediyeler kazandıran yarışmalar ve Balkanlar Şampiyonu Sihirbaz Genco’nun illüzyon gösterisi ile keyifli ve eğlenceli vakit geçirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri