Forum AVM’lere iki yeni üye katıldı

26 Ocak 2015 Pazartesi

Multi ve Qubicon şirketlerinin 2014 yılında birleşerek, Türkiye’nin en büyük perakende platformu Multi Turkey’i oluşturmalarının ardından, portföyde yer alan Erzurum AVM ve Magnesia AVM de ‘Forum’ adını aldı

forum-avmlere-iki-yeni-uye-katildi

Avrupa’da alışveriş merkezi sahipliği, geliştirme ve yöneticiliği konusunda lider kuruluşlar arasında yer alan Multi ile Qubicon şirketlerinin, 2014 yılı içinde, Türkiye pazarındaki en büyük oyunculardan birini oluşturacak şekilde güçlerini birleştirmesinin ardından; portföyünde yer alan Erzurum AVM ve Magnesia AVM’de ‘Forum’ adını aldı.

Erzurum'da 2009 yılının Ekim ayından beri misafirlerine hizmet veren Erzurum Alışveriş Merkezi bundan böyle Forum Erzurum; Manisa’nın ilk alışveriş merkezi olan Magnesia Alışveriş Merkezi ise Forum Magnesia adıyla faaliyet göstermeye devam edecek. 14’ü aktif, 3’ü geliştirme aşamasındaki projesi ile Multi Turkey, sektör lideri konumuyla Türkiye’nin en büyük perakende platformunu oluşturuyor.

Forum AVM’ler bölgelerine renk katıyor
Forum Alışveriş Merkezleri, sunduğu alışveriş ortamı ve seçkin marka karmasının yanı sıra eğlence konsepti ve düzenlediği etkinliklerle de bir yaşam merkezi olarak faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda bulundukları yöreye ve lokasyona ait etnik öğeleri de barındırarak şehrin genel atmosferine uyum sağlıyor.

Manisa’da yaşayanlar, öğrenciler ve kenti ziyaret edenler için önemli bir buluşma noktası olan Forum Magnesia ve çağdaş mimari ile yörenin ve tarihin ruhunu harmanlayan Forum Erzurum, seçkin mağaza portföyü, birbirinden farklı lezzetler sunan yeme-içme alanları, teknolojiye ev sahipliği yapan markaları, çocuk oyun alanlarıyla 7’den 70’e herkese hitap eden bir yaşam merkezi olarak faaliyet gösteriyor.

Her iki alışveriş merkezi de bulundukları şehirdeki ilk ve tek üç boyutlu sinema salonu kompleksine sahip olmasıyla da fark yaratıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri