Forum Aydın Cem Arslan’ı ağırladı

01 Haziran 2015 Pazartesi

Sevilen radyo programcısı Cem Arslan, Forum Aydın’a konuk oldu. Sevenleriyle keyifli ve eğlenceli bir sohbet gerçekleştiren Arslan, bol bol imza dağıttı ve hayranlarıyla fotoğraf çektirdi

forum-aydin-cem-arslani-agirladi

Aydınlıların buluşma noktası olan Forum Aydın, ziyaretçilerini, dün (31 Mayıs) düzenlenen söyleşi ve imza gününde, radyoların sevilen ismi Cem Arslan ile buluşturdu.

Best FM’deki Gazoz Ağacı ve Gazor programlarıyla her gün binlerce kişiye eğlenceli dakikalar yaşatan Cem Arslan, bu kez Forum Aydın’da, kendisini dinlemeye gelenlerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Yaptığı esprilerle ziyaretçileri güldüren Cem Arslan, bir halk kahramanı Gazor hakkında dinleyicilerinin merak ettiği sorulara da cevap verdi.

Söyleşinin ikinci bölümünde Aydın Motosiklet Etkinliği’ni düzenleyen Aydın İl Emniyet Müdürü Adnan Taşdan, AYGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Pehlivan, İleri Sürüş Teknikleri Eğitimeni ve TRT spikeri Zafer Akçay ile motosiklet tutkunlarını ağırlayan Arslan, kendisi de bir motosiklet kullanıcısı olarak bu etkinliğe destek vermekten mutlu olduğunu belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri