Forum Aydın Çocuk Kulübü yeniden başlıyor

02 Ekim 2015 Cuma

Forum Aydın Çocuk Kulübü, Ekim ayı başında düzenleyeceği etkinliklere bu hafta sonu “Palyaço Kuklası Yapım Atölyesi” ile başlıyor

forum-aydin-cocuk-kulubu-yeniden-basliyor

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Çocuk Kulübü’nün düzenleyeceği “Palyaço Kuklası Yapım Atölyesi” ile çocuklara yeteneklerini geliştirirken eğlenceli vakit geçirecekleri bir ortam sunuyor.

3 – 4 Ekim günlerinde gerçekleşecek “Palyaço Kuklası Yapım Atölyesi”nde çocuklar, rengârenk palyaçolar yapacak. Atölye sayesinde el becerisini ve yaratıcılığını geliştirecek olan çocuklar, hep birlikte keyifli bir gün geçirme fırsatı yakalayacak.

5 yaş üzeri çocukların katılımıyla gerçekleşecek olan atölye çalışmaları Zeytin Meydanı’nda saat 14.00 – 16.00 saatleri arasında düzenlenecek. Yıllardır çocukların severek takip ettiği atölyelerde kuklalar, maskeler, oyuncaklar yapılırken, Kukla Tiyatroları da sahne alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri