Forum Aydın, maNga ile unutulmaz anlar yaşadı

12 Ağustos 2013 Pazartesi

Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga, Forum Aydın’da hayranlarına unutulmaz bir konser verdi. ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ yarışmasının birincisi Umut Utku Altıntaş’ın maNga ile birlikte seslendirdiği şarkı, Forum Aydın ziyaretçilerinden büyük alkış aldı

forum-aydin-manga-ile-unutulmaz-anlar-yasadi

Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi kapsamında verdiği konserle Forum Aydın ziyaretçilerini coşturdu. En sevilen şarkılarını Aydınlılar için seslendiren maNga’ya Forum Aydın’ı dolduran binlerce kişi eşlik etti.

Forum Aydın’da 9 gün süreyle kurulan stüdyoda profesyonel bir tonmayster eşliğinde kayıt yapan ziyaretçiler arasından, ünlü müzisyen ve aranjör İskender Paydaş tarafından seçilen Aydın’ın sesi, konser sırasında maNga tarafından açıklandı.

Yarışmanın Forum Aydın birincisi olan Umut Utku Altıntaş, alkışlarla sahneye çıktı ve maNga ile birlikte binlerce hayranı önünde düet yaptı. maNga şarkılarıyla keyifli vakit geçiren ve ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ heyecanına ortak olan Forum Aydın ziyaretçileri eğlenceli akşamın tadını çıkardı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri