Forum Aydın Neşe Erberk’i ağırlayacak

08 Nisan 2015 Çarşamba

Forum Aydın, 11 Nisan Cumartesi günü sahip olduğu anaokullarında miniklerin en iyi eğitimi alması için çalışan eski güzellik kraliçesi Neşe Erberk’i Aydınlı miniklerle buluşturmaya hazırlanıyor

forum-aydin-nese-erberki-agirlayacak

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, üçüz çocukları olduktan sonra anaokulu açan ve kendini miniklere adayan eski güzellik kraliçesi Neşe Erberk’i ağırlamaya hazırlanıyor.

Erberk, 11 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’te Zeytin Meydanı’nda Aydınlı çocuklar ve aileleriyle buluşacak. Kendisi de bir anne olan Neşe Erberk, çocuklarla zaman geçirecek ve ailelerle sohbet edecek. Söyleşi ve imza gününden sonra çocuklar için seramik ve ebru atölyesi, ritim etkinliği, sihirli boyalar gibi eğlenceli aktiviteler 17.00’ye kadar devam edecek.

Forum Aydın’da gerçekleşecek buluşmaya katılan anne-babalar çocuklarını nasıl yetiştirmeleri gerektiğiyle ilgili tüyolar alacak ve Neşe Erberk’le tanışma fırsatı yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri