Forum Aydın Sevgililer Günü’nü 3 gün kutladı

17 Şubat 2014 Pazartesi

Sevgililer Günü’nü, Burcu Güneş’in aşk şarkıları ve Aşkım Kapışmak’ın aşk konulu keyifli sohbetiyle kutlayan Forum Aydın, Sevgililer Günü’nü bir günle de sınırlamadı

forum-aydin-sevgililer-gununu-3-gun-kutladi

Aydın ve çevre illerin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Aydın, Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında, aşk şarkılarının sevilen sesi Burcu Güneş ve aşk konulu sohbetleriyle tanınan yazar Aşkım Kapışmak’ı ağırladı.

Forum Aydın Zeytin Meydanı’nda gerçekleşen etkinlikte Burcu Güneş en sevilen aşk şarkılarını Forum Aydın ziyaretçileri için seslendirdi, meydanı dolduran sevenlerinin sorularını yanıtladı. Aşkım Kapışmak ise aşk üzerine tarifler ve ilişkiler komedisi üzerine keyifli bir söyleşiyle sevenleriyle buluştu.

Burcu Güneş ve Aşkım Kapışmak, Forum Aydın ziyaretçilerine bol bol imza dağıtarak, hatıra fotoğrafı çektirdi. Yoğun istek üzerine tekrar sahneye çıkan Burcu Güneş, en sevilen şarkılarıyla Forum Aydın ziyaretçilerinin Sevgililer Günü’nü kutladı.

Çiftlere bir Sevgililer Günü hediyesi de Forum Aydın’dandı
Üstelik Forum Aydın, Sevgililer Günü’ne özel etkinliğiyle şanslı ziyaretçilerine sinema bileti kazandırdı. Forum Aydın Zeytin Meydanı’nda 14-15-16 Şubat günlerinde gerçekleşen etkinliğe katılan çiftler, hem birlikte keyifli ve eğlenceli vakit geçirdi hem de hediye sinema bileti kazanma şansı yakaladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri