Forum Aydın Suzan Kardeş ve Çiğdem Tunç’u ağırlayacak

29 Haziran 2015 Pazartesi

Forum Aydın, 5 Temmuz Pazar akşamı Balkan türkülerinin güçlü sesi Suzan Kardeş ile sinema oyuncusu ve sunucu Çiğdem Tunç’u ağırlamaya hazırlanıyor

forum-aydin-suzan-kardes-ve-cigdem-tuncu-agirlayacak

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Ramazan etkinlikleri kapsamında Balkan türkülerinin sevilen sesi Suzan Kardeş ve Türk televizyonlarının başarılı ismi Çiğdem Tunç’u hayranlarıyla bir araya getirecek.

Bölge halkına keyifli bir Ramazan yaşatmak için dolu dolu bir program hazırlayan Forum Aydın, Zeytin Meydanı’nda 5 Temmuz Pazar günü saat 21.30’da sahne alacak Suzan Kardeş en sevilen şarkılarını Forum Aydın ziyaretçileri için seslendirecek ve Çiğdem Tunç ile birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

İftarın ardından hayranlarıyla buluşacak başarılı sanatçılar, sevilen şarkılar ve hoş sohbetle geçecek etkinliğin sonunda hayranlarıyla fotoğraf çektirip, imza dağıtacak ve onlara unutamayacakları bir gün yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri