Forum Aydın tablet kazandırıyor

17 Eylül 2013 Salı

Forum Aydın, 14-27 Eylül günleri arasında oyun parkurundaki oyunları en hızlı tamamlamayı başaran her günün birincisine, tablet bilgisayar hediye ediyor

forum-aydin-tablet-kazandiriyor

Forum Aydın’da her yaştan misafirin toplam 50 TL ve üzeri alışveriş fişiyle kayıt yaptırarak yarışabildiği Oyun Parkuru, birçok oyundan oluşuyor.

Etkinlik 14-27 Eylül günleri arasında her gün 12.00- 22.00 saatleri arasında açık olan dev bir papatya şeklindeki parkurda gerçekleşiyor. Papatya yapraklarındaki oyunları başarıyla tamamlayan yarışmacılar arasından parkuru en kısa sürede tamamlayan yarışmacıysa günün birincisi ilan edilerek tablet bilgisayarın sahibi oluyor.

14 gün boyunca, 14 tablet bilgisayar dağıtan Oyun Parkuru, Forum Aydın ziyaretçilerine hem eğlenme hem de tablet bilgisayar kazanma fırsatı sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri