Forum Aydın yeni yıla hazır

25 Aralık 2013 Çarşamba

Forum Aydın, yeni yılı kampanyalar ve sürpriz hediyelerle karşılıyor

forum-aydin-yeni-yila-hazir

Yeni yılı kampanya ve hediyelerle karşılayan Forum Aydın, ziyaretçilerini bekliyor. 31 Aralık’a kadar Hediye Kabini’ne giren ziyaretçiler, havada uçuşan yılbaşı hediyelerini yakalarken minik ziyaretçiler yılbaşı heyecanına kukla tiyatrosu ve yeni yıl kartı yapım atölyesiyle ortak oluyor.

Forum Aydın’da yeni yıl için geri sayım başladı. Forum Aydın, hediyeleri, etkinlikleri ve dekorasyonuyla yılbaşı coşkusunu küçük-büyük tüm ziyaretçileriyle paylaşmak için hazırlıklarını tamamladı.

Forum Aydın’da 31 Aralık’a kadar Hediye Kabini’ne girenler, yakaladıkları yeni yıl hediyelerinin sahibi olacak. Yarışmaya katılmak için, Forum Aydın’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapmak ve alışveriş fişiyle Danışma Masası’na gitmek gerekiyor. Ardından Hediye Kabini’ne girerek, hava akımıyla havada uçuşan hediye çeklerinden küçük ev aletlerine, sinema biletlerinden şemsiyelere kadar birçok hediye, ziyaretçilere armağan edilecek.

Çocuklara özel yılbaşı programı Forum Aydın’da
Forum Aydın’da 28-29 Aralık günlerinde ise minik ziyaretçileri sürprizler bekliyor. Noel Baba’lardan oluşan yeni yıl bandosu güzel melodilerle dolaşarak yılbaşı ruhunu Forum Aydın koridor ve meydanlarına taşıyacak.

Forum Aydın Çocuk Kulübü ise yılbaşı programı kapsamında 28 Aralık Cumartesi günü "Yeni Yıl Heyecanı" kukla tiyatrosu, 29 Aralık Pazar günü ise “Yeni Yıl Kartı Yapım Atölyesi” ile çocuklarla buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri