Forum Aydın’da Balkan rüzgarı esti

07 Temmuz 2015 Salı

Forum Aydın, 11 ayın sultanına özel etkinlikleri kapsamında Suzan Kardeş ile Çiğdem Tunç’u ağırladı

forum-aydinda-balkan-ruzgari-esti

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, yaz akşamlarını keyifli etkinlikleriyle renklendirmeye ramazanda da devam ediyor.

5 Temmuz Pazar günü Zeytin Meydanı’nda Suzan Kardeş ve Çiğdem Tunç’u hayranlarıyla buluşturan Forum Aydın, renkli anlara sahne oldu. Suzan Kardeş hayranları sanatçının şarkılarını, dillere yerleşmiş türkülerini hep bir ağızdan seslendirirken, Çiğdem Tunç sevenleriyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. İkili, Forum Aydın ziyaretçileri arasında düzenledikleri yarışma sonrasında Forum Aydın’ın hediyeleriyle yarışmacıları sahneden uğurladı.

Forum Aydın ziyaretçileri, ikilinin şarkıları. Aydınlılarla mutlu bir gün geçirmenin keyfini çıkaran Kardeş ve Tunç da hayranlarının isteklerini kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri