Forum Aydın’da “Güzellik ve Sağlık Günleri” başlıyor

07 Eylül 2015 Pazartesi

Forum Aydın, 7-12 Eylül günleri arasında Güzellik ve Sağlık Günleri düzenliyor. Etkinliklerde hem uzmanlar katılımcılara değerli bilgiler verecek hem de el ve ayak bakımı, yüz masajı, kalıcı makyaj gibi uygulamalar yapılacak

forum-aydinda-guzellik-ve-saglik-gunleri-basliyor

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, keyifli vakit geçirten etkinlikleri kadar toplumu bilgilendiren ve farkındalık yaratan çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Forum Aydın bu kapsamda, 7-12 Eylül günleri arasında Güzellik ve Sağlık Günleri’ne ev sahipliği yapıyor.

Güzellik Koçu, Estetisyen ve Conture Make Up Uzmanı Nur Deniz Ünal’ın moderatörlüğünde gerçekleşecek olan etkinliklerde, uzman doktorlar ile söyleşiler, Cilt Bakımı, Nail-Art ve el ayak bakımları, Yüz Masajı, Henna uygulamaları, kalıcı makyaj tanıtım ve uygulamaları yapılacak. Ayrıca etkinlikleri izleyen ziyaretçilere çeşitli hediye ve indirim çekleri sunulacak. 

Bugün (7 Eylül Dermatoloji Doktoru Nurşen Durukan’ın, cilt bakım önerileri, leke ve skar izleri, dolgu, botoks, ameliyatsız yüz germe üzerine gerçekleştireceği söyleşiyi, 8 Eylül’de Plastik Cerrah Dr. Levent Ateş ile meme cerrahisi ve liposuction hakkında yapılacak sohbet izleyecek.

Forum Aydın’da 9 Eylül’de Kalp Damar Cerrahı Op.Dr.Mustafa Ünal kadınlarda varis sorunları ve çözümleri hakkında bilgi verecek. 10 Eylül günü Estetisyen Güzellik Uzmanı Neslihan Teoman ise cilt bakımına ve daha güzel görünmeye ilişkin tüyolar verecek.11 Eylül Cuma günü ise Nur Deniz Ünal, kalıcı makyaj özellikleri ve uygulamaları konusunda bilgiler verecek.

Hafta sonu etkinlikler 12.00-20.00 saatleri arasında, hafta içi ise saat 19.00’da Zeytin Meydanı’nda gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri