Forum Aydın’da Hanımeli Köyü açıldı

07 Mart 2016 Pazartesi

Forum Aydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle alışveriş merkezinde Hanımeli Köyü kurdu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Aydın Kadın Girişimciler Kurulu ve Aydın Girişimci Kadınlar Derneği işbirliği ile kadınların el emeği ürünleri sergilenirken; İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu orkestrası konser verecek

forum-aydinda-hanimeli-koyu-acildi

Çevreye, sanata ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından sıkça söz ettiren, Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü bir dizi etkinliklerle kutluyor.


5 – 13 Mart günleri arasında TOBB Aydın Kadın Girişimciler Kurulu ve Aydın Girişimci Kadınlar Derneği işbirliği ile Forum Aydın’da kurulan Hanımeli Köyü Cumartesi günü Aydın Valisi Sayın Erol Ayyıldız’ın katılımı ile açılarak ziyaretçilerle buluştu. Açılışa köyün açılmasında işbirliğinde olan TOBB Aydın Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Esen Türker, AGİKAD Başkanı Emel Uşaklı, Forum Aydın AVM Müdürü Ezgi Çubukçu ve dernek üyeleri ile birlikte GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin Okay Salgar’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda seçkin konuk katıldı.


Forum Aydın, Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında 8 Mart Salı günü açılışı yapılacak olan Aydın Barosu Fotoğraf Sergisi ve aynı akşam muhteşem bir konsere de ev sahipliği yapacak. 8 Mart Salı günü saat 19.00’da İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu orkestrasının konseri ile renklenecek olan etkinliğe tüm Aydın halkı davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri