Forum Aydın’da Hanımeli Köyü kuruluyor

03 Mart 2016 Perşembe

Forum Aydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle alışveriş merkezinde Hanımeli Köyü kuruyor. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Aydın Kadın Girişimciler Kurulu ve Aydın Girişimci Kadınlar Derneği işbirliği ile kadınların el emeği ürünleri sergilenirken; İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu orkestrası muhteşem bir konser verecek

forum-aydinda-hanimeli-koyu-kuruluyor

Çevreye, sanata ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından sıkça söz ettiren, Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü bir dizi etkinliklerle kutlayacak.


5 – 13 Mart günleri arasında TOBB Aydın Kadın Girişimciler Kurulu ve Aydın Girişimci Kadınlar Derneği işbirliği ile Forum Aydın’da Hanımeli Köyü kurulacak. Oluşturulacak noktalarda girişimci ve üretici kadınlar kendi ürettikleri ürünlerini Forum Aydın’ı ziyaret eden misafirlerin beğenisine sunacaklar. Üretici kadınlar organik ürünlerden aksesuarlara birbirinden renkli tasarım ürünlerini Forum Aydın Hanımeli Köyü’nde sergileyecek.


Forum Aydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde açılışı yapılacak olan Aydın Barosu Fotoğraf Sergisi ile muhteşem bir konsere de ev sahipliği yapacak. 8 Mart Salı günü saat 19.00’da İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu orkestrasının konseri ile renklenecek olan etkinliğe tüm Aydın halkı davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri