Forum Aydın’dan çiftlere çifte sürpriz

12 Şubat 2015 Perşembe

Forum Aydın, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kurulacak aşk dolu platformdaki yarım kalpleri diğer yarısıyla buluşturacak ziyaretçilerine eğlenceli hediyeler dağıtacak

forum-aydindan-ciftlere-cifte-surpriz

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Sevgililer Günü’nü bütün hafta sonuna yayarak, ziyaretçilerine iki gün boyunca keyifli etkinliklerle unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Sevgililer Günü’ne özel olarak 14 Şubat Cumartesi günü 15.00 ve 17.00 saatlerinde Forum Aydın’da gerçekleşecek yarışmaya katılan çiftler, platformdaki yarım kalpleri diğer yarısıyla buluşturmaya çalışacak. Günün sonunda ilk üçe giren çiftler 100 TL’lik hediye çekinin sahibi olurken, tüm katılımcılara çift kişilik sinema bileti hediye edilecek.

Ayşe Arman ve Tuna Kiremitçi aşkı konuşacak
Sevgililer Günü’ne dolu dolu hazırlanan Forum Aydın, 15 Şubat Pazar günü saat 15.00’te Ayşe Arman ve Tuna Kiremitçi'yi aşk üzerine keyifli bir söyleşide ziyaretçileriyle buluşturacak. ‘Nefes Kesen Aşklar’ın konuşulacağı söyleşide, Türkiye’nin en sevilen yazarlarından Arman ve Kiremitçi, ilişkilerden tutkuya, ayrılıklardan hüzünlere kadar aşka dair her konuya kendi bakış açılarıyla yorum getirecek. İki ünlü yazar, hayranlarının sorularını cevaplayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri