Forum Aydın’dan genç ressama destek

17 Kasım 2015 Salı

Forum Aydın, genç yeteneklerden Artun Kıran’a ait resim sergisine 20 – 23 Kasım günleri arasında ev sahipliği yapıyor

forum-aydindan-genc-ressama-destek

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, 20 Kasım’da genç yetenek Artun Kıran’ın sergisine ev sahipliği yapacak. Artun Kıran’a ait 20 suluboya eserin ziyaretçilere beğenisine sunulacağı serginin açılışı, 20 Kasım Cuma günü saat 18.00’da yapılacak. Doğa konusunun ele alınacağı sergi, 23 Kasım Pazartesi gününe kadar tüm Forum Aydın ziyaretçilerine açık olacak. Forum Aydın’ın sanata ve genç yeteneklere verdiği desteği önümüzdeki dönemde de devam edecek.


Artun Kırkan kimdir?
2004 Aydın doğumlu olan Artun Kırkan’ın resme olan ilgili çok küçük yaşlarında başladı. 4 yaşında Monami Ulusal Resim Yarışması’nda ödül kazanan Kıran, Türkiye çapında düzenlenen birçok resim yarışmasında kendini kanıtlamıştır. Bugüne kadar; İzmir Türk Koleji, Memorial Ulusal Resim Yarışması, Aydın Valiliği 23 Nisan Yarışması gibi birçok yarışmalı sergilerde kendini kanıtlamıştır. Katıldığı çalıştay ve workshoplarda resimleri akademik kadrolarda sergilenmeye değer görüldü. Kırkan halen Burak Erim atölyesinde sanat çalışmalarına devam etmektedir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri