Forum Bornova, köy okullarına kütüphane kuruyor

01 Eylül 2015 Salı

Forum Bornova, ziyaretçileriyle el ele veriyor ve ihtiyaç sahibi bir köy okuluna kütüphane kuruyor. Kampanya kapsamında 5 Eylül Cumartesi günü Forum Bornova’da sevenleriyle buluşacak olan ünlü sanatçı Gökhan Tepe’den imza almak isteyenlerin, yanlarında bir kitap getirmesi gerekiyor

forum-bornova-koy-okullarina-kutuphane-kuruyor

Forum Bornova, hem Gökhan Tepe hayranı ziyaretçilerini hem de kitap kurdu minikleri mutlu edecek bir imza günü için kolları sıvadı.

Forum Bornova, 5 Eylül Cumartesi günü saat 18.00’de gerçekleştireceği imza gününde sahnelerin yakışıklı ve başarılı isimlerinden Gökhan Tepe’yi sevenleriyle bir araya getirecek.

Hayranı oldukları ünlü sanatçıdan imza almak isteyen ziyaretçiler, yanlarında getirdikleri birer kitabı kitap kumbarasına bırakacak. Forum Bornova’da toplanan kitaplar, minik kitap dostlarını mutlu etmek üzere ihtiyaç sahibi bir köy okulunda kütüphaneye dönüşecek.

Bu anlamlı proje, yalnızca Gökhan Tepe hayranlarını değil, çok sayıda minik öğrenciyi de mutlu edecek. Multi Turkey bünyesinde Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren Forum Alışveriş Merkezlerinde gerçekleşen projeye katılan Forum ziyaretçilerinin desteğiyle çok sayıda köy okulu kütüphaneye, yüzlerce çocuk hasret kaldığı kitaplara kavuşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri