Forum Bornova, maNga ile unutulmaz anlar yaşadı

02 Temmuz 2013 Salı

Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga, Forum Bornova’da hayranlarına unutulmaz bir konser verdi. ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ yarışmasının birincisi Gizem Ural’ın maNga ile birlikte seslendirdiği şarkı, Forum Bornova ziyaretçilerinden büyük alkış aldı

forum-bornova-manga-ile-unutulmaz-anlar-yasadi

Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi kapsamında verdiği konserle Forum Bornova ziyaretçilerini coşturdu. En sevilen şarkılarını İzmirliler için seslendiren maNga’ya Forum Bornova’yı dolduran binlerce kişi eşlik etti.

‘İşte Şimdi Sahne Senin’ Forum Bornova birincisi Gizem Ural
Forum Bornova’da 9 gün süreyle kurulan stüdyoda profesyonel bir tonmayster eşliğinde kayıt yapan ziyaretçiler arasından, ünlü müzisyen ve aranjör İskender Paydaş tarafından seçilen İzmir’in sesi konser sırasında maNga tarafından açıklandı.

Yarışmanın Forum Bornova birincisi olan Gizem Ural, alkışlarla sahneye çıktı ve maNga ile birlikte binlerce hayranı önünde düet yaptı. maNga şarkılarıyla keyifli vakit geçiren ve ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ heyecanına ortak olan Forum Bornova ziyaretçileri eğlenceli akşamın tadını çıkardılar. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri