Forum Bornova ‘Okula Dönüş’e heyecan katıyor

09 Eylül 2014 Salı

Forum Bornova, ‘Okula Dönüş’ günlerini, eğlence dolu Spin Slot Car yarışıyla renklendiriyor

forum-bornova-okula-donuse-heyecan-katiyor

İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, çocuklar için eğlenceli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Forum Bornova, okula dönüş günlerinin yaklaştığı bugünlerde çocuklar için ‘Spin Slot Car’ adında bir otomobil yarışı düzenliyor. Dünyada ün yapmış bir etkinlik olan yarış, çocukların bilgisayar oyunlarındaki gibi sadece tuşlara basarak oynadıkları bir oyun değil. Fiziksel efor ve dikkat gerektiren bu oyunun en karakteristik özelliği ise arabaların hareket etmesi ve hızlanması için analog pedal çevrilmesi.

Pedalı hızlı çeviren kazarnır
Yarışa başlangıç işareti verildikten sonra hızlıca çevrilen pedallar kinetik enerjiyi (hareket enerjisi) minyatür arabaların tekerleklerine aktarıyor ve tekerlekler çevrilen pedalların şiddetine orantılı olarak dönmeye başlıyor. Oyuncu pedalı ne kadar hızlı çevirirse kullandığı arabası da o kadar hızlı gidiyor.

Forum Bornova’nın 4-14 Eylül günleri arasında hafta içi 16.00-22.00 ve hafta sonu 14.00-22.00 saatleri arasında düzenlediği Spin Slot Car otomobil yarışı oyununa katılan çocuklar keyifli dakikalar yaşayacak.

Forum Bornova’da ayrıca eylül boyunca hafta sonları çocuk kulübü etkinlikleriyle birlikte, eş zamanlı çeşitli atölye çalışmaları da yapılacak. Çocuklar hem eğlenecek hem de aynı zamanda okullarında da kullanabilecekleri kendi el hünerleriyle hazırlayacakları malzemelere sahip olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri