Forum Bornova’da 23 Nisan'ı kutluyor

22 Nisan 2014 Salı

Forum Bornova, gerçekleştireceği birbirinden renkli ve eğlenceli bir dizi etkinlikle, çocukların 23 Nisan coşkusuna ortak oluyor

forum-bornovada-23-nisani-kutluyor

İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştireceği bir dizi etkinlikle, tüm çocukların bayram coşkusunu paylaşıyor. 23- 24 Nisan günleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler boyunca aktivite alanına gelen minikleri eğlence dolu saatlerin yanı sıra, sürpriz hediyeler de bekliyor.

Ayrıca, Forum Bornova Ahmet Piriştina Meydanı’nda “Greenbox Masal Diyarı”aktivitesi gerçekleştirilecek. Greenbox teknolojisi sayesinde çocuklar, kendileri için özel hazırlanan masalsı arka planlarda fotoğraf çektirme fırsatı bulacak. Bu özel günü eşsiz bir anıya dönüştürecek fotoğraflar, aktivite sonunda miniklere hediye edilecek.

Minik misafirlere neşe dolu saatler yaşatacak olan etkinlikler, 2 gün boyunca 12.00-20.00 saatleri arasında aktif olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri