Forum Bornova’da Babalar Günü Model Tekne Yarışı ile renklenecek

15 Haziran 2015 Pazartesi

Forum Bornova, geleneksel hale gelen Model Tekne Yarışı için hazırlanıyor. Bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen yarışmaya katılan babalar ve çocukları, birbirinden güzel hediyeler için zamana karşı yarışacak

forum-bornovada-babalar-gunu-model-tekne-yarisi-ile-renklenecek

İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, babalar ve çocuklarını bu yıl 9’uncu kez Babalar Günü Model Tekne Yarışı’nda ağırlamaya hazırlanıyor.

Forum Bornova, Babalar Günü’nde baba ve çocuklarından oluşan takımları model teknelerle zamana karşı yarıştıracak. Deniz Yıldızı Bulvarı’nda bulunan havuzda gerçekleşecek yarışmada, parkuru en kısa zamanda tamamlamayan ilk üç takım, birbirinden özel hediyelerin sahibi olacak.

Heyecanın doruklarda yaşanacağı yarışma, 21 Haziran Pazar günü saat 17.00’de gerçekleştirilecek. Yarışmaya katılmak isteyen baba ve çocuklarının 21 Haziran saat 12.00’ye kadar Forum Bornova Danışma Masası’na gelerek kayıt yaptırması yeterli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri