Forum Bornova’da canlı langırt turnuvası

18 Haziran 2014 Çarşamba

İzmir’in alışveriş ve yaşam merkezi Forum Bornova, 21-22 Haziran günleri arasında heyecan dolu bir Canlı Langırt turnuvasına ev sahipliği yapacak

forum-bornovada-canli-langirt-turnuvasi

Forum Bornova Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine etkinlikler hazırlamaya devam ediyor ve Calı Langırt turnuvası düzenliyor. Turnuvaya katılarak bu heyecana ortak olmak isteyen ziyaretçilerin 4 kişilik takımlar oluşturarak başvurmaları gerekiyor.

Heyecan dolu saatlerin yaşanacağı turnuvaya katılım için herhangi bir ücret ya da alışveriş sınırı yok. Turnuvaya başvurular, 18 Haziran’a kadar Forum Bornova Danışma biriminde gerçekleştirilecek.

Turnuva sonunda galip gelen birinci takım iPad mini, ikinci takım Canon Power Shot Fotoğraf Makinesi, Üçüncü takım ise Apple iPod Shuffle kazanma şansı yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri