Forum Bornova’da heyecan dolu Babalar Günü

13 Haziran 2014 Cuma

Forum Bornova Geleneksel Babalar Günü Model Tekne Yarışı başlıyor. Bu yıl sekizincisi düzenlenen yarışmaya katılan babalar ve çocuklarını eğlence dolu saatlerin yanı sıra birbirinden güzel hediyeler de bekliyor

forum-bornovada-heyecan-dolu-babalar-gunu

Forum Bornova, Babalar Günü’nde heyecan dolu bir yarışmaya sahne oluyor. Forum Bornova’nın Geleneksel Babalar Günü Model Tekne Yarışı bu yıl da tüm babalar ve çocuklarına eğlence dolu saatler vaat ediyor.

Forum Bornova’nın sekizincisini düzenlediği Babalar Günü Model Tekne Yarışı’nda babalar ve çocuklardan oluşan takımlar, model tekneleriyle etapları en kısa sürede bitirmeye çalışacak. Parkuru en kısa sürede tamamlayan ilk üç takım, Forum Bornova’dan Babalar Günü’ne özel hediyelerin sahibi olacak.

Heyecan dolu saatlerin yaşanacağı yarışma 15 Haziran Pazar Günü saat 17.00’da gerçekleştirilecek. 15 Haziran günü saat 12.00’a kadar Forum Bornova Danışma Birimi’ne kayıt yaptıran ilk 30 baba ve çocuğu bu heyecan dolu yarışmaya katılarak birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri