Forum Bornova’da sömestr dopdolu

21 Ocak 2016 Perşembe

Forum Bornova, 22 Ocak – 07 Şubat günleri arasında birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak

forum-bornovada-somestr-dopdolu

Alışveriş ve eğlenceyi aynı çatı altında buluşturan Forum Bornova, minik ziyaretçileri için dopdolu bir yarıyıl programı hazırladı. 22 Ocak Cuma günü tatile girecek olan minikleri, Forum Bornova birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle mutlu edecek.


Lego Star Wars Forum Bornova’da
Efsane film serisi Star Wars’un kahramanları Forum Bornova’da bu kez Lego yapım parçalarıyla hayat buluyor. Forum Bornova Homeros Meydanı’nda oluşturulacak olan Lego Star Wars etkinlik alanında izleyicilerin efsane olarak tanımladığı filmde izlenen figürler canlandırılarak hayal dünyasını da gerçeğe dönüştürecek. Lego Star Wars dünyasına katılımın ücretsiz olduğu bu geliştirici etkinlikte minikler, başta Star Wars’un asi şövalyesi Darth Vader olmak üzere diğer popüler karakterleri oluşturabilecekleri Lego yapım parçaları ile kendi dizaynlarını yapma fırsatı bularak farklı bir dünyaya yolculuk edecek. Lego Star Wars etkinliği her gün saat 12.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek.


Birbirinden renkli atölye çalışmaları
Çocuklarına en güzel karne hediyesini vermek isteyen aileler, soluğu yarıyıl tatilinde Forum Bornova’da alıyor. 23 Ocak Cumartesi saat 12.00’de Balon Katlama Atölyesi’yle başlayan Forum Bornova atölye çalışmaları her gün birbirinden farklı ve renkli gösterilere sahne olacak. Miniklerin eğlenceli bir yarı yıl tatili geçirmeleri için; yaratıcı drama, kukla yapımı, seramik yapımı, müzik atölyeleriyle birlikte; çocuk tiyatro oyunlarıyla her güne  özel dopdolu bir etkinlik programı hazırlandı.


Atölye çalışmalarıyla el becerilerini geliştiren minikler; drama atölyesiyle özgüven, empati gibi temel kişisel kazanmaları ve iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik destek çalışmalar yapılacaktır. Farklı yaş gruplarına yönelik hazırlanan tiyatro atölyelerinde de çocuklara tiyatro eğitimi verilecek ve program sonunda minik tiyatrocular bir oyun sahneleyecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri