Forum Çamlık, Eğlence Şatosu perdelerini açıyor

19 Ekim 2012 Cuma

Forum Çamlık’ın küçük misafirleri “Eğlence Şatosu”nda eğlenerek öğreniyor. Birbirinden renkli etkinlikler eğitim ve öğretim dönemi olan Eylül-Mayıs ayları arasında minikleri bekliyor

forum-camlik-eglence-satosu-perdelerini-aciyor

Sunduğu hizmetlerle misafirlerine alışverişten fazlasını sunan Forum Çamlık, eğlence ve eğitim konseptini çocuklar için birleştirdi. Forum Çamlık Çocuk Kulübü’nün 3 yıldır etkinliklerini düzenlediği “Eğlence Şatosu” bu yıl yeni döneme yepyeni programla başlıyor. Miniklerin eğlenirken öğreneceği pek çok tiyatro oyunu ve  aktivite Forum Çamlık’ta çocuklarla buluşuyor.

Masalların büyülü dünyasından esinlenerek tasarlanan “Eğlence Şatosu”nda tiyatro oyunları, miniklerin el becerilerini ve ifade yeteneklerini geliştirecekleri etkinlikler yar alıyor. Miniklerin anatomik yapısına uygun olarak tasarlanan sahnede her ay iki defa çocuklara özel yazılan oyunlar sergileniyor. Bunun yanı sıra alanda yine ayda iki kez, çocukların motor becerilerini geliştiren zengin atölye programı yer alıyor.

Türkiye’de bir alışveriş merkezinde ilk defa böyle bir alanın yer aldığını vurgulayan Forum Çamlık Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Hakan Elmastaş, “Her ay profesyonel ekibimiz tarafından büyük bir emekle yazılan yepyeni çocuk oyunlarını minikler için hazırlıyor. Hizmet kalitemizden ödün vermemek amacıyla her etkinlikte katılımcı sayısı belirli bir kontenjanla sınırlı olacak. Bu nedenle velilerden birkaç gün öncesinden danışma noktasına gelerek çocukları için atölye ve tiyatro oyunlarına kayıt yaptırmalarını rica ediyoruz. Bizim için hem ailelerin hem de çocukların Forum Çamlık’tan mutlu ayrılmaları çok önemli ” dedi.

Etkinlikler, her hafta sonu 15.00 – 18.00 saatleri arasında yemek katında bulunan “Eğlence Şato”sunda minikleri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri