Forum Çamlık, modacı Hakan Akkaya’yı ağırlayacak

02 Ekim 2012 Salı

Forum Fashion Week “Bugün Ne Giysem” isimli programın sevilen jüri üyesi Hakan Akkaya’nın katılımı ile 5 Ekim Cumartesi günü Forum Çamlık’ta başlıyor

forum-camlik-modaci-hakan-akkayayi-agirlayacak

5, 6 ve 7 Ekim günlerinde tüm Türkiye’de aynı anda düzenlenecek Forum Fashion Week kapsamında 5 Ekim Cumartesi günü saat 19.00’da ünlü moda tasarımcısı Hakan Akkaya Forum Çamlık’tamoda meraklılarıyla buluşacak.

Akkaya, sonbaharda modaya yön veren renkleri ve trendleri Forum Çamlık ziyaretçileri için anlatacak. 2013 yılına dair stil önerileri ve trendleri de paylaşacak olan Akkaya, Denizlililere moda dolu bir gün yaşatacak.

3 gün boyunca modanın nabzını elinde tutacak Forum Çamlık’ta, defileler, özel indirimler ve avantajlar ile dev ekranlarda stilini yaratıp sürprizler kazanma şansı  ve modaya dair herşey tüm Denizlilileri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri