Forum Çamlık sporcu gençleri ağırladı

29 Ocak 2015 Perşembe

Aylardır hem okullarında hem basketbol antrenmanlarında başarı gösteren ‘Basketbola Küçük Dev Adımlar Projesi’nin minik basketbolcuları, sömestr tatilinin ilk gününde Forum Çamlık’ta buluşarak karne mutluluğunu paylaştı

forum-camlik-sporcu-gencleri-agirladi

‘Basketbola Küçük Dev Adımlar Projesi’ kapsamında 2014 ekim ayından beri antrenmanlarına devam eden 45 minik basketbolcu, geçtiğimiz cumartesi günü aileleriyle birlikte bir kez daha Forum Çamlık’ta buluştu. Antrenörleri, Denizli Emniyeti Toplum Destekli Şube Müdürlüğü polisleri ve Forum Çamlık Yönetimi çalışanları ile birlikte yemek yiyen çocukların keyfi, birlikte sinemada film izleyerek daha da arttı.

Denizli Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü-Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Pamukkale Üniversitesi ile Forum Çamlık işbirliğiyle çocukları spora teşvik etmek ve basketbolu yaşamlarının bir parçası haline getirmek amacıyla gerçekleştirilen ‘Basketbola Küçük Dev Adımlar’ adlı sosyal sorumluluk projesiyle basketbolla tanışan çocuklar, karne heyecanını Forum Çamlık’ta yaşadı.

Tüm yıl boyunca derslerine çok çalışıp, yorulan Basketbola Küçük Dev Adımlar, sömestr tatilinin ilk gününde arkadaşlarıyla keyifli ve eğlenceli vakit geçirmenin tadını Forum Çamlık’ta çıkardı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri