Forum Çamlık’ta İşte Şimdi Sahne Senin!

18 Temmuz 2013 Perşembe

Ünlü müzisyen ve aranjör İskender Paydaş ile Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga’nın yeni yetenekleri keşfe çıktıkları ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi, 19-27 Temmuz günlerinde Forum Çamlık’ta devam ediyor

forum-camlikta-iste-simdi-sahne-senin

Forum Çamlık, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesiyle şarkı söylemeyi sevenleri, sesini duyurmak isteyen yetenekleri ve tüm müzikseverleri, usta müzisyen ve aranjör İskender Paydaş ve Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga ile buluşturuyor.

19-27 Temmuz günleri arasında kurulacak özel stüdyoda, 9 gün boyunca profesyonel bir tonmayster eşliğinde önceden belirlenmiş şarkıları seslendirecek ve performanslarınıkayıt ettirecek. Ardından İskender Paydaş başkanlığındaki jüri bu kayıtlar arasından yapacağı değerlendirmeyle Forum Çamlık’ın birincisini seçecek.

Yarışmanın birincisi maNga ile sahneye çıkacak
Projenin finali olan 28 Temmuz Pazar günü Forum Çamlık zemin katta kurulacak özel alanda saat 14.30’da hayranlarıyla buluşacak olan maNga, Forum Çamlık’ın birincisi olan yeteneği açıklayacak.
Gençlerin sevgilisi maNga ayrıca, Forum Çamlık Facebook sayfası üzerinden seçilecek 20 hayranıyla bir araya gelerek, keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri