Forum Çamlık’ta minikler için bir günde 3 özel etkinlik

05 Nisan 2013 Cuma

Forum Çamlık, Nisan ayı boyunca her hafta sonu devam edecek etkinlikleriyle minik ziyaretçilerine neşe ve eğlence dolu saatler yaşatıyor

forum-camlikta-minikler-icin-bir-gunde-3-ozel-etkinlik

Yıl boyu süren etkinlikleriyle Denizlililerin buluşma noktası Forum Çamlık, minik ziyaretçileri için gerçekleştirdiği etkinliklerine nisan ayında da devam ediyor. Her hafta sonu çocuklar için keyifli, eğlenceli ve öğretici etkinlikler düzenleyen Forum Çamlık, Nisan ayının ilk hafta sonunu üç özel etkinlikle değerlendiriyor. Cumartesi-Pazar günleri 15.00 ve 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliklere tüm çocuklar ücretsiz katılabiliyor.

Çocuklar, Forum Çamlık’ta eğlenerek öğreniyor
6 ve 7 Nisan günlerinde Forum Çamlık’ta üç etkinlik birden gerçekleşecek; Resim Duvarı ile çocuklar dev panolarda boyut tekniğini öğrenirken hem eğlenecek hem de fırçalarla harikalar yaratacaklar. Drama temelli Ajanlar İş Başında atölyesinde karşılarına çıkacak engelleri aşmaya çalışacak çocuklar, aynı zamanda yeteneklerini, düşünme güçlerini ve yaratıcılıklarını da kullanmayı öğrenecek.

Ardından başlayacak Sincap Delikleri oyununda ise çocuklar, güç, dikkat ve çabukluk gerektiren oyunlarla eğlenmenin tadını çıkaracak. Forum Çamlık, tüm çocukları 6 Nisan Cumartesi ve 7 Nisan Pazar günü gerçekleşecek keyifli, eğlenceli ve öğretici etkinliklere katılmaya davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri