Forum Çamlık’tan atölye çalışmaları

06 Kasım 2013 Çarşamba

Forum Çamlık düzenlediği etkinliklerde minik ziyaretçilerini de unutmuyor

forum-camliktan-atolye-calismalari

Forum Çamlık, minik ziyaretçilerine her cumartesi-pazar günü, eğitici atölye çalışmaları ve tiyatro oyunları etkinliği sunuyor. Üç yıldır devam eden etkinlikler yıl boyunca her hafta sonu gerçekleşiyor.

Konuyla ilgili olarak, Forum Çamlık Alışveriş Merkezi Müdürü Hakan Elmastaş, “Forum Çamlık olarak, küçük-büyük herkesin alışveriş merkezimizden yüzünde bir gülümsemeyle ayrılması en öncelikli hedeflerimizden biri. Bu doğrultuda üç yıl önce minik ziyaretçilerimiz için Forum Çamlık Çocuk Kulübü’nü kurduk. Yaz tatili dışında etkinliklerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Her hafta sonu düzenlediğimiz etkinliklerde çocuklar,hem keyifli vakit geçirip eğleniyor hem de pek çok şey öğreniyor. Çocukların becerilerinin gelişmesine destek olan atölye çalışmalarından, ifade yeteneklerini geliştirecek neşeli drama oyunlarına kadar farklı etkinliklerimiz var. Çocukların Forum Çamlık Çocuk Kulübü’nden ayrılırken ne kadar mutlu olduğunu görmek bize tarif edilemez bir mutluluk veriyor” diye konuştu.

Çocuklar eğlence şatosunda eğlenecek
Forum Çamlık’ta Çocuk Kulübü etkinlikleri, çocukların kendilerine ait bir alan olduğunu hissetmeleri için özel olarak tasarlanan ‘Eğlence Şatosu’nda gerçekleştiriliyor. Masal konseptinde özel bir mimariye sahip Eğlence Şatosu’nda, çocuk ergonomisine uygun atölye alanları, özel sahne ve profesyonel donanımıyla dizayn edilmiş tiyatro sahnesi bulunuyor.

Her ay iki yeni tiyatro oyunu
Her hafta sonu saat 15.00 ve 17.00 saatlerinde iki seans olarak Forum Çamlık Yemek Katı’ndaki Eğlence Şatosu’nda gerçekleşen etkinlikler kapsamında, ayda iki kez tiyatro oyunu minik ziyaretçilerle buluşacak. ‘Pohon ve Sihirli İnci’, ‘Üç Haylaz’, ‘Aslan ve Fare’ ve ‘Kibritçi Kız’ gibi tiyatro oyunlarının yanı sıra, Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında ‘Tahta Kuklalar’ atölye çalışması, kendi bedenlerini tanımalarını sağlayacak ‘Hareket Atölyesi’de gerçekleşecek.

Çocuklarının Forum Çamlık Çocuk Kulübü etkinliklerine dahil olmasını isteyen ebeveynlerin yapması gerekense, hafta içi herhangi bir gün Forum Çamlık Danışma Masası’na giderek kayıt yaptırmak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri