Forum Çanakkale, 2013’e hazırlanıyor

16 Ağustos 2012 Perşembe

Multi Development Türkiye’nin 15’inci projesi olan Forum Çanakkale, 2013’te kapılarını açmak için çalışmalarını sürdürüyor

forum-canakkale-2013e-hazirlaniyor

14 Avrupa ülkesinde gerçekleştirdiği 189 gayrimenkul projesi ve yönettiği 48 alışveriş merkeziyle Avrupa’nın önemli perakende geliştiricisi Multi Corporation’ın yüzde 100 iştiraki olan Multi Development Türkiye, Forum Çanakkale için geri sayıma başladı. Bugüne kadar Türkiye’de 10 Forum alışveriş merkezini hayata geçiren Multi Development Türkiye, inşaat aşamasına getirdiği Gaziantep projesinin ardından, geliştirme aşamasında olan Adana, Çanakkale, Diyarbakır, Çorum ve Elazığ projeleri için de çalışmalarına hız verdi.

2011 yılının 2’nci yarısında temeli atılan Forum Çanakkale, 2013 yılının ilk yarısında açılışını gerçekleştirmeyi hedefliyor. Forum Çanakkale projesi 38 bin metrekare üzerinde şehir merkezinin güneyinde yer alacak. Çevresinin formuna uygun olarak hazırlanan proje, 30 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olacak.

Multi Corporation’ın bünyesinde bulunan Hollanda merkezli T+T Design tasarım grubu tarafından hayata geçirilen ‘Forum’ projeleri, orijinal ve yenilikçi nitelikleri, mimari kalitesi, sunduğu konfor, eğlence ve alışveriş keyfi, sürdürülebilirlik, yerel çevre ve topluma karşı hassasiyeti gibi özellikleri ile uluslararası alanda kabul gördü. Bu projelerle aynı zamanda yerel kültür ve piyasanın kendine özgü niteliklerine saygı göstererek, insanların yaşam kalitesini yükseltmek amaçlıyor.

Uluslararası standartlarda, en gelişmiş inşaat teknikleri ile yapımı gerçekleştirilecek olan Forum Çanakkale’de modern tasarım unsurları ile yerel mimari unsurlar bir arada bulanacak. Böylece Forum Çanakkale’de diğer “Forum”larda olduğu gibi bir süpermarket/hipermarket, ulusal ve uluslararası markalar, sinema salonları, restoran ve kafelerin yanında Çanakkale’nin köklü yerel perakende yatırımcıları/yeni girişimcilerine de yer verilecek.

Forum Çanakkale, Türkiye ve dünyanın önde gelen markaları, sinemaları, bir ailenin tüm fertlerinden üniversite öğrencilerine kadar herkese hitap edecek eğlence alanları, alışveriş sonrası mola keyfini yaşatacak ve şehrin buluşma noktası haline gelecek kafe/restoranları ve kapalı otopark alanı ile alışveriş ve eğlencenin Çanakkale’deki önemli adresi olmayı hedefleyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri