Forum Çanakkale kapılarını Eylül 2014’de açacak

26 Eylül 2012 Çarşamba

95 milyon euro’luk yatırım değeriyle Çanakkale’nin en büyük yatırımlarından biri olarak hayata geçecek olan Forum Çanakkale, yaklaşık bin 500 kişiye iş imkanı sağlayacak. Forum Çanakkale’de ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra yüzde 70’ini Çanakkaleliler ile oluşturacağı bir marka karmasına ağırlık vererek, yerel girişimcilerin büyümesine destek olmayı hedefliyor. 2 katlı tasarlanan Forum Çanakkale, 30 bin metrekare kiralanabilir alanda, 100 mağaza ile pek çok ihtiyacı tek çatı altında toplayacak

forum-canakkale-kapilarini-eylul-2014de-acacak

İstanbul, İzmir, Mersin, Denizli, Trabzon, Aydın, Ankara, Kapadokya ve Kayseri illerinde yer alan 10 Forum Alışveriş Merkezini çatısı altında bulunduran ve 6 yeni proje geliştirmekte olan Multi Development Türkiye, Forum Çanakkale projesini Eylül 2014’de açmaya hazırlanıyor.

Hollanda merkezli Multi Corporation’ın yüzde 100 iştiraki olan Multi Development Türkiye’nin CEO’su Hulusi Belgü yaptığı açıklamada, Çanakkale’nin ülkenin gelişime açık ve kendi ekonomisini üretebilen değerli şehirlerinden biri olduğunu ve Multi Development Türkiye olarak bu özel kente Forum Çanakkale ile katkı sağlayacak olmaktan dolayı duydukları heyecanı dile getirdi.

Belgü, “Biz bu projeyi Çanakkale ve Çanakkaleli için hayata geçiriyoruz. Forum Çanakkale’de ulusal ve uluslararası markaların yanı sıra yüzde 70’ini Çanakkaleliler ile oluşturacağımız bir marka karmasına ağırlık vererek, yerel girişimcilerin büyümesine destek olmak hedefindeyiz. Forum Çanakkale geniş marka karması ve modern yüzü ile bölge ekonomisine ivme kazandıracak, kente değer katacak ve dahası şehir turizmine katkı sağlayacak bir proje” açıklamasında bulundu.

Bin 500 kişiye iş imkanı sağlayacak
Multi Development Türkiye’nin Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Elazığ ve Çorum şehirlerinin de aralarında bulunduğu önümüzdeki yatırım dönemi projeleri içinde yer alan Forum Çanakkale’nin, kapılarını hedeflenen tarihte açmak için çalışmaların hızla sürdürüldüğünü kaydeden Hulusi Belgü, “95 milyon euro yatırım ile hayata geçireceğimiz Forum Çanakkale, yaklaşık bin 500 kişilik istihdam yaratırken, yan birimlerle kentin ekonomisinde önemli bir ivme yaratmayı hedefliyor” dedi.

Diğer Forum Alışveriş Merkezleri’nde olduğu gibi kent dokusuna uyumlu mimari detaylarla zenginleştirilen Forum Çanakkale, aynı zamanda alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi olarak bölgedeki önemli yatırımlardan biri olacak. Forum Çanakkale, ulusal ve uluslararası en beğenilen markaların yer alacağı alışveriş alanları, supermarketi, yapı marketi, teknoloji mağazaları, yeme-içme noktaları ile Çanakkale’nin önemli buluşma noktalarından biri haline gelecek.

Konumu ile kolay ulaşılabilirlilik sağlayan Forum Çanakkale, ziyaretçilerine 2 katta, 30 bin metrekare kiralanabilir alanda, 100 mağazası ile hizmet verecek. Kentin en hızlı gelişen bölgesinde konumlanan ve marina projesi ile komşu olacak Forum Çanakkale,  bölge turizmine de önemli katkılar sağlayacak.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri