‘Forum Fashion Week’ başlıyor

25 Eylül 2012 Salı

Forum Fashion Week, bu yıl 5, 6 ve 7 Ekim günlerinde ilk defa Türkiye’deki tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde moda ve alışveriş tutkunlarına özel anlar yaşatacak. Androjen tarzıyla moda dünyasında fırtınalar estiren kadın görünümlü erkek model Andrej Pejic ve dünyanın en seksi modelleri arasında yer alan Joanna Krupa, Forum Fashion Week kapsamında İstanbul’a gelecek

forum-fashion-week-basliyor

Tüm Türkiye’de aynı anda düzenlenecek Forum Fashion Week ile Forum Bornova, Forum Mersin, Forum Çamlık, Forum Trabzon, Forum Aydın, Forum Ankara Outlet, Forum İstanbul, Forum Kapadokya, Marmara Forum ve Forum Kayseri ziyaretçileri moda ve tasarım dolu günler geçirecek.

Avrupalı genç tasarımcıların defileleri, dünyaca ünlü süper modeller, saç – makyaj workshop’ları, stil ikonlarıyla sohbetler ve son trendler ile ilgili öneriler ve ipuçları, sadece Forum’lara özel indirimler ve sürprizlerle unutamayacakları moda ve eğlence dolu 3 gün yaşayacak.

Joanna Krupa, Forum İstanbul’daki defilesinde yürekleri hoplatacak
Dünyanın en seksi modelleri arasında gösterilerek FHM, Maxim gibi dergilerin kapaklarını süsleyen Polanyalı model ve oyuncu Joanna Krupa, 5 Ekim Cuma günü saat 17.00’de Forum İstanbul’da düzenlenecek Avrupalı Genç Tasarımcılar defilesinde moda severlerle buluşacak.

Hayvan hakları koruyucusu PETA için  ‘Kürk giymektense hiçbir şey giymemeyi tercih ederim’ sloganıyla soyunan Joanna Krupa, dünyaca ünlü TV dizileri Las Vegas ve CSI Miami’deki rolleriyle de dünya çapında ses getirdi.

Moda dünyasına damga vuran Andrej Pejic Marmara Forum’da
Jean Paul Gaultier tarafından keşfedilip dünya modasının en çok konuşulan erkek modellerinden biri olan Andrej Pejic alımlı ve ince hatları nedeniyle erkek olmasına rağmen hem erkek hem kadın defilelerinde boy gösteriyor. Dünyanın en seksi kadınları listesine de girmeyi başaran androjen görünümlü erkek model AndrejPejic, 5 Ekim Cuma Saat 20.00’de Marmara Forum’da düzenlenecek Avrupalı Genç Tasarımcılar defilesinde modaseverler ile buluşacak.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri